Verslo savaitės akimirkos – fotografijų parodoje „Pasimatuok profesiją“

 

Jau ne pirmus metus vykstantis bendradarbiavimas tarp Tauragės apskrities verslininkų asociacijos (TAVA) ir rajono mokyklų, organizuojant Verslo savaites, šiemet vainikuotas paroda, kuria atsidėkota už galimybę mokiniams susipažinti su verslo įmonėmis ir jų partneriais ir pasimatuoti profesiją.

 

Tauragės rajono bendrojo ugdymo mokyklų projekto „Pasimatuok profesiją“ metu praėjusių metų lapkričio antrąją savaitę įvairių klasių mokiniai lankė rajono įmones, įstaigas, organizacijas ir susipažino su profesijomis, vykdoma veikla, darbo procesais, sėmėsi patirties, kuri svarbi renkantis ateities kelią. Tiesa, rajono įmonėse mokiniai laukiami ir lankosi ne tik per Verslo savaitę, bet ir visus mokslo metus.

Apibendrindami ir kartu norėdami padėkoti už šiltą priėmimą pristatėme apsilankymų įmonėse, įstaigose užfiksuotų akimirkų parodą TAVA susirinkime, kuris vyko Kultūros rūmuose.

Kartu su „Versmės“ gimnazijos karjeros specialiste Danute Bajoriniene padėkojome už ne vienerius metus organizuojamas Verslo savaites, nuoširdų bendradarbiavimą, geranoriškus priėmimus  įmonėse, įstaigose, už galimybę mokiniams pasimatuoti įvairias profesijas. Martyno Mažvydo progimnazijos muzikinės studijos „Dainos teatro“, kuriai vadovauja Vilma Venckienė, solistė Urtė dovanojo muzikinį kūrinį.

Karjeros specialistė Daiva Poškienė