Respublikinis projektas „Olimpinis mėnuo 2021”
Visą mėnesį 3c, 3d, 3b ir 2b klasių mokiniai su mokytojomis R. Urbutiene, I. Ignatavičiene, I. Urbanavičiene ir R. Paulauskiene dalyvavo respublikiniame fizinio aktyvumo, emocinės sveikatos, sveikos mitybos ir bendradarbiavimo projekte. Linksmai sportavo, susitiko su žinomais Lietuvos sportininkais, sužinojo, kaip stiprinti sveikatą, kad būtum sveikas ir stiprus.
„Sportuoti mums patinka!”– sakė vaikai.
Protmūšis ,,Švari kalba – švari galva“
Lapkričio 18 dieną 5b klasės mokiniams bibliotekos vedėja Vilma Venckienė ir lietuvių kalbos mokytoja Jolanta Kasiliauskienė vedė lietuvių kalbos ir kalbos kultūros protmūšį ,,Švari kalba – švari galva“. Daug atsakyta, daug sužinota ir kartu linksmai pabūta! Laimėjo draugystė...
Bibliotekos vedėja Vilma Venckienė
Vartai į knygų šalį.
,,Atveriame vaikams vartus į nuostabią, stebuklais ir nuotykiais kvepiančią, knygų šalį!“
Bibliotekos vedėja Vilma Venckienė ir pradinių klasių mokytoja Deimantė Kerpė lapkričio 17 dieną 2d klasės mokiniams bibliotekoje vedė integruotą pasaulio pažinimo ir lietuvių kalbos pamoką ,,Vartai į knygų šalį!“. Pamokos metu mokiniai susipažino su tvarka, knygų skyriais, kaip reikia elgtis su knyga ir kaip ją skaityti. Mokiniai, patogiai įsitaisę bibliotekos patalpose, skaitė savo išsirinktą knygutę, kurią turės pristatyti savo klasės draugams.
Bibliotekos vedėja Vilma Venckienė
Auštant

Lapkričio 16 dieną 4 d klasės mokiniai lietuvių kalbos pamoką pradėjo neįprastai; Norkaičių bibliotekoje. Ketvirtokai prisijungė prie Šiaurės šalių literatūros savaitės ,,Auštant’’, skirtos skaitymo skatinimui ir pažinčiai su Šiaurės šalių literatūra. Norkaičių bibliotekininkė I. Ambozienė pasitiko mokinius žvakių šviesa apšviestoje bibliotekoje.Supažindino su Šiaurės šalimis, skaitė ištrauką iš Karin Erlandsson knygos ,,Perlų ieškotoja’’.Mokiniai atsakė į klausimus, žaidė žaidimus. Ketvirtokai džiaugdamiesi saldžiais prizais, įdomia pamoka dėkojo bibliotekininkei.
Kviečiame į 18-tąjį „Bebro“ konkursą!
Lapkričio 15 d. – gruodžio 10 d. (imtinai) „Bebro“ konkursas 1-12 klasių mokiniams. Konkursas vyks darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val. Uždavinių sprendimui skiriama 45 min.
